Založ si blog

Budeme v budúcnosti svedkami čipovania?

V mnohých predchádzajúcich článkoch som predstavil množstvo proroctiev, ktoré hovoria o veľkej invázii z Východu, ktorá má raz nastať, ako Boží trest za hriešnosť sveta. Existujú však aj proroctvá, ktoré hovoria, že tieto bezbožné barbarské armády prinesú aj zbrusu nový fenomén: masovú čipizáciu podrobeného obyvateľstva.

 

A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak (šelmy), a že nik nemôže nakupovať ani predávať, iba ten, kto má znak; meno šelmy alebo číslo jej mena. V tom je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy; je to číslo človeka a jeho číslo je 666.

Zjv 13:16-18

 

Po nich nasledoval iný, tretí anjel a volal mohutným hlasom: ´Ak sa niekto bude klaňať šelme a jej obrazu a prijme znak na svoje čelo alebo na svoju ruku, aj ten bude piť z vína Božieho hnevu, nezriedeného, naliateho do čaše jeho hnevu, a bude mučený ohňom a sírou pred svätými anjelmi a pred Baránkom. A dym ich múk bude stúpať na veky vekov a nebudú mať oddychu vo dne v noci tí, čo sa klaňajú šelme a jej obrazu, ani ten, kto by prijal znak jej mena.´

Zjv14:9

 

Vízia 13 ročného Josha

Mal som víziu od Boha, o ktorej musím hovoriť … V tej vízii som videl opustené a zničené mesto. Prechádzal som sa po tom meste a videl som v ňom nespočetné množstvo vojenských vozidiel. Bola tam tiež akási základňa obohnaná veľkým a silno stráženým ostnatým plotom. Videl som množstvo ľudí, ako boli nútení nastúpiť si do tých vojenských vozidiel a tie ich viezli do tej základne. Zaujímalo ma, čo sa tam deje, ale v tom niečo iného zaujalo moju pozornosť.

Videl som niečo ako nemocničné zariadenie neďaleko tej základne a bolo v ňom obrovské množstvo ľudí. Všetci stáli v dlhom rade. Bol som zvedavý, čo to je, tak som vošiel dnu. Vnútri doktori niečo vpichovali do ľudí, ale nedokázal som rozpoznať, čo to bolo, pretože to bolo malé, takmer mikroskopické.  Vpichovali to do ruky. Potom som si uvedomil, že to bol mikročip! Ľudia, ktorí ho mali, sa správali akoby boli ovládaní.

Keď som vyšiel z nemocnice, zbadal som niečo neľudské a odporné. Ľuďom, ktorých nákladiaky brali do základne, stínali hlavy. Boli tam gilotíny a stínali im hlavy. V jednej línii bolo veľa ľudí: muži, ženy, deti, starí; ale ani zďaleka ich nebolo tak veľa, ako ľudí v nemocnici. Ľudia plakali, lúčili sa, boli úplne bezmocní.

Potom som z Neba začul hlas; bol od Boha. Povedal mi, že ľudia, ktorí prijali mikročip, prisahali vernosť antikristovi. Tí budú nakoniec trýznení v ohnivom jazere. Kdežto tí, ktorí ostali Bohu verní a za svoju vernosť boli zabití, budú mať v Nebi zvláštne miesto.

 

https://www.youtube.com/watch?v=fnv-DYF7wD4

 

 

Užívateľ rciadude, godlikeproductions

Mal som zvláštny sen, ale ešte pred tým som sa modlil k Bohu a prosil som, aby mi ukázal, čo ma čaká v budúcnosti. Keď som potom v noci spal, začul som svoj hlas, ako som povedal: ´ja to už viac nechcem!´, a uvidel som vo svojej ruke nôž a v druhej som uvidel malý zakrvavený mikročip. Všimol som si, že na ňom bolo 16 čísel.

Potom sa sen posunul a ja som uvidel skupinu ľudí prechádzajúcich pennsylvánskym lesom. V tom som uvidel zoskakovať chlapov so samopalmi … Sen sa opäť posunul a ja som uvidel mapu USA. Boli na nej také tie x-značky. Potom som sa zobudil.

http://www.godlikeproductions.com/forum1/message2652476/pg1

 

Sestra Chanteé

Sníval sa mi takýto sen. Prvá vec, ktorá mi bola ukázaná, bolo znamenie na nebi – tri krvavé Mesiace. V tom som uvidela šesť bojových lietadiel vo vzduchu. Potom k nám do domu vtrhli akýsi vojaci. Boli to cudzinci, no neviem presne akí, lebo svoje znaky mali zakryté. Ale boli to buď Rusi, Číňania, alebo nejakí iní Aziati. Všetkým obyvateľom susedstva prikázali, aby šli s nimi.  Voviedli nás do akejsi budovy, kde sme uvideli veľmi pekného muža. Snáď to bol sám antikrist. Bol šarmantný a hovoril veľmi pekne.

Každý človek mal krátke stretnutie osamote s týmto mužom. Potom sa dostal rad na mňa. Dostala som na výber tri možnosti: buď prijmem Znak šelmy, alebo budem trpieť veľké mučenie, alebo si sama vezmem život. V tom sne som vedela, že každý, kto by prijal Znak šelmy, alebo spáchal sebevraždu, skončí v pekle.

A zjavil sa pred mnou anjel a povedal: ´Hrozné prenasledovanie prichádza na cirkev!´ A tiež mi povedal, že prípravou na tieto ukrutné dni majú byť pôst, modlitba a zbožný život. Viem, že mnoho Kresťanov v tom sne dobrovoľne spáchalo sebevraždu.

https://www.youtube.com/watch?v=f5P5C7L2qZo

 

Užívateľka Siobahn S., youtube, 2015

Vo svojom sne som bola väzňom v akomsi koncentračnom tábore. Prišiel tam Obama a ja som vedela, že on nič dobrého nepriniesol. Vedela som, že ísť s ním by bolo veľmi nemúdre a že sa teraz stane niečo nepekného … V Obamovi bolo niečo veľmi zlého, bol doslova desivý.

V každom prípade som ho nasledovala. Viedol ma do akejsi miestnosti. Obama sa postavil pred mňa a povedal, že mám na výber. Buď prijmem Znak šelmy na moju ruku, čo bol mikročip, alebo o ňu prídem a potom ma zabijú …

V tom sne bola aj moja stará mama. Tá už je síce mŕtva, ale v sne sa vyskytovala. Počas svojho života bola zbožnou kresťankou. Preto verím, že ona v mojom sne reprezentovala silných kresťanov. Ona čip odmietla. Napadlo ma: ´keď to odmietla ona, aj ja musím!´

https://www.youtube.com/watch?v=jEl18rl4PKI

 

Užívateľka 1officialdiva, youtube, 2014

Môj sen. Videla som televíziu a v nej bolo niečo o Obamovej reforme zdravotníctva a mikročipoch. Že ak neprijmete mikročip, pošlú vás do internačných táborov. To bol váš trest, že vás tam poslali. A to bol koniec sna.

Zaujímavý je ale aj sen môjho brata, ten ho mal dokonca skôr ako ja.   Mal sen, že akási armáda prišla do nášho susedstva. Videl veľké vojenské vozidlá, po zuby ozbrojených vojakov a videl v kolóne tiež autobusy. Vojenská kolóna prišla do našej ulice a vojaci vtrhli do každého domu. Ľudí sa pýtali niekoľko otázok typu áno/nie. V prípade ak odpovedali zle, tak im dali na výber: buď civilistov zastrelia rovno na mieste, alebo ich odvedú do internačných táborov. Viezli ich tam tými autobusmi a brat v nich videl niekoľko svojich kamarátov.

https://www.youtube.com/watch?v=voDGDrGfNzY

 

 

 

 

 

Ďalej som videl tróny; sadli si na ne tí, čo dostali moc súdiť. Videl som aj duše tých, čo boli sťatí pre Ježišovo svedectvo a pre Božie slovo, aj tých, čo sa neklaňali šelme ani jej obrazu a neprijali jej znak na čelo a na ruky. Tí ožili a kraľovali s Kristom tisíc rokov.

Podivuhodný rok 2017

04.01.2017

Z katolíckeho hľadiska je rok 2017 jeden z tých najpodivuhodnejších rokov našej generácie. Práve v tomto roku sa totiž prepájajú tri okrúhle výročia udalostí, ktoré mali na Katolícku cirkev viac »

Barack Obama: hviezda proroctiev a predpovedí

03.12.2016

Hoci – ako sa zdá – pán Obama opúšťa prezidentský úrad, predsa je to osoba nadmieru zaujímavá: len o málokom snáď v celých dejinách bolo spísaných toľko proroctiev, ako práve o ňom. viac »

Katolícke proroctvá varujúce pred dočasným návratom komunizmu

29.07.2016

A bolo vidieť aj iné znamenie na nebi: Veľký červený drak; mal sedem hláv a desať rohov a na hlavách sedem diadémov; jeho chvost zmietol tretinu nebeských hviezd a vrhol ich na zem. Zjv 12:3 viac »

Turčianske Venuše

Turčianske Venuše

20.02.2017 00:21

Sme občianske združenie, ktoré pomáha ženám po operácii prsníka.

Športové družstvo Staškovce

20.02.2017 00:12

Sme športové družstvo, ktoré sa venuje hlavne stolnému tenisu a práci s mládežou v tomto športe.

Hájenka

Hájenka

20.02.2017 00:02

Sme detský folklórny súbor pôsobiaci od roku 1988, v ktorom účinkuje cca 120 chlapcov a dievčat vo veku 6 - 15 rokov. Hájenke od roku 1993 hrá DĽH Jarabinka.

Slovenský výbor pre UNICEF

19.02.2017 23:42

UNICEF je najväčšia organizácia, ktorá sa zameriava na ochranu detí a ich práv, naším poslaním je pomáhať najviac ohrozeným deťom na svete.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 27
Celková čítanosť: 102387x
Priemerná čítanosť článkov: 3792x

Autor blogu

Kategórie