Založ si blog

Užívateľ, ktorý v roku 2016 posmešne predpovedal Británii „mor, biedu a anarchiu. “

Mám taký zvyk. Vždy, keď niekde v nejakom článku narazím na nejakú zaujímavú pasáž, tak si ju prekopírujem a uložím do wordu. Takto mám v počítači asi 30 wordovských súborov nazvaných „Dobré hlášky“ (I. až XXVIII.) a každý zo súborov má tak 30 strán rôznych troj- päť- riadkových citátikov.

V roku 2016 – prakticky ihneď po onom (ne)slávnom Brexitovskom referende – som narazil na jednu mimoriadne zaujímavú „dobrú hlášku,“ ktorú som si, ako inak, uložil.

Podarilo sa mi ju v tých mojich súboroch nájsť spätne až dnes.

Nachádzala sa na stránke „videacesky.cz“ a myslím, že to bolo pod videom komika Johna Olivera, kde práve rozoberal onu brexitovskú noc.

Bohužiaľ, buď je ten komentár na stránke vymazaný, alebo je možno odtiaľ vymazané celé video, no google mi nechce tento koment nájsť priamo na portáli videacesky.

V každom prípade, tu je to, čom som si v júni 2016 zo sekcie komentárov na „videacesky.cz“ do wordu skopíroval:

 

Podle zpráv co čtu o Brexitu čekám, že bez EU se Velká Británie potopí do moře. Ale ještě předtím tam vypukne mor, bída a anarchie.

 

 

+ + +

Komentár je síce písaný posmešnou formou, no napriek tomu navodzuje dojem, akoby užívateľ, ktorý ho písal, niečo vedel a rozhodne len tak nehádal.

Trošku pripomína obdobnú správu z článku „Užívateľ, ktorý predpovedal, že Bergoglio bude ďalším pápežom… ako aj to, že bude tým posledným,“ kde anonym napísal: „Nemáte ani potuchu, ako náš svet skutočne funguje. Všetko je vopred plánované, všetko.“

(https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2019/07/15/uzivatel-ktory-predpovedal-ze-bergoglio-bude-dalsim-papezom-ako-aj-to-ze-bude-tym-poslednym/)

 

Tento komentár presne zodpovedá rôznym katolíckym proroctvám, ktoré tu uvádzam a ktoré hovoria o veľkej Ruskom vedenej invázii z Východu na Západ (preto som si ho vtedy koniec-kocov skopíroval).

Väčšina týchto proroctiev hovorí najmä o počiatočných nepokojoch vo Francúzsku a Taliansku, čo má Rusko spolu s Čínou využiť.

Použiť majú, mimo iného,  nové zbraňové systémy – bomby, ktoré majú spôsobiť „masívne tsunami“ na pobrežiach západných štátov.

Všetko toto má byť Božím trestom za ľudské hriechy a za to, že sa ľudia dlhodobo odmietajú obrátiť a činiť pokánie za svoje hriechy.

 

UPDATE!!!

Tak našiel som pôvodný komentár na videacesky.cz. (nie-cez-google ale ručne-stručne)

Je totožný s tým, ktorý mám uložený vo worde a ktorý som uviedol vyššie.

Nachádza sa na tomto odkaze: https://videacesky.cz/video/last-week-tonight-nasledky-brexitu

Autor má nick Feykro

Komentár bol pridaný 03.07.2016 16:53:59

Má 37 likeov a 9 dislikeov

Temné sily sa obracajú proti Veľkej Británii

27.10.2022

Úmrtie kráľovnej Alžbety II. bola už druhá veľká strata Británie v priebehu len niekoľkých mesiacov. Totižto len v minulom roku zomrel… James Bond. Áno, presne tak. Nezomrel doterajší predstaviteľ Jamesa Bonda – Daniel Craig – ale priamo sám agent 007 a to na konci poslednej bondovky s jemne zavádzajúcim názvom „Nie je čas zomrieť“, keď sa nechal, čoby [...]

Čo hovorí kartička „Epidémia“ z kartovej hry „Illuminati“ (1995) ?

26.11.2021

Kedysi sa o kartovej hre s názvom „Illuminati“ hovorilo veľmi veľa – a to zvlášť v súvislosti s veľmi podivnou kartou (v celej sade ich je asi 400), ktorá akoby poukazovala na teroristické útoky z 11. septembra 2001, pričom… kartová hra dokázateľne pochádza z pred roka 1996. Všetkých 400 kariet z hry je mimoriadne bizarných. Cítiť z nich nielen zlo a škodoradosť, [...]

K pamiatke dňa invázie do Československa z roku 1968 – zasväťme Rusko!

21.08.2021

Dnes je to po prvý krát, čo si Slovenská republika oficiálne pripomína inváziu spojeneckých vojsk Varšavskej zmluvy do Československa takzvaným pamätným dňom. Invázia bola reakciou na takzvanú „Pražskú jar“ vedenú Alexandrom Dubčekom a vypukla v noci z 20. na 21. augusta 1968, kedy vojská piatich krajín na čele so ZSSR obsadili kľúčové body po celom [...]

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

Miroslav Kollár / Spolu /

Spolu bude na sneme riešiť postup do volieb, má prísť aj Dzurinda

03.12.2022 15:21

Šéf strany Miroslav Kollár hovorí o spolupráci stredopravých strán.Tvrdí, že Dzurindov politický projekt je ideovo pripravený.

Matej Gavlák

POZRITE TIEŽ: matejgavlak.eu/

Štatistiky blogu

Počet článkov: 80
Celková čítanosť: 519002x
Priemerná čítanosť článkov: 6488x

Autor blogu

Kategórie