Založ si blog

Nové informácie o identite predpovedaného Veľkého katolíckeho monarchu a aj to kedy možno vystúpi

Tento blog sa už pred mnohými rokmi venoval proroctvám o akomsi „Veľkom katolíckom monarchovi“, ktorý príde z Francúzska, aby zachránil katolícku Cirkev a európsku civilizáciu pred ich úplným kolapsom. Každým dňom je jasnejšie, že sa k týmto udalostiam blížime míľovými krokmi. Hoci je identita tejto osoby stále neznáma, teraz na svetlo svetla vyplávali nové zaujímavé informácie.

Kto tieto proroctvá nepozná, môže si ich prečítať na týchto odkazoch:

https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2015/10/24/3-svetova-vojna-v-proroctvach-3-vitaz-od-zapadu/

https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2020/03/07/aky-vlastne-ma-byt-ten-predpovedany-velky-katolicky-kral-a-bojovnici-jeho-svatej-armady/

Charakteristika tejto osoby je zhruba nasledovná: jeho meno bude Henri (či Henrych po našom) V.; bude to legitímny potomok francúzskych kráľov, zvlášť Ľudovíta XVI. a jeho manželky Márie Antoinetty popravených počas Veľkej francúzskej revolúcie; narodiť a vyrastať má v exile – v Španielsku; bude zbožný katolík (takmer určite tradicionalistický);

keď vo Francúzsku vypukne občianska vojna, bude vodcom jednej z viacerých navzájom bojujúcich frakcií; občiansku vojnu vyhrá a následne bude nútený odraziť veľkú inváziu z Ruska na hraniciach Francúzska; pri následnom ťažení zdevastovanou Európou postupne obnoví katolícke monarchie na kontinente; napokon sa dostane až do Jeruzalema a obráti Rusko na katolícku vieru.

Mnohé z charakteristík z prvého odseku spĺňa Ľudovít Bourbon, bežne nazývaný Ľudovít XX. Momentálne sa javí ako jediný legitímny potomok francúzskej kráľovskej dynastie, je zbožný tradicionalistický katolík a dokonca sa narodil a myslím že aj žije (nie som si úplne istý) v Španielsku.

Avšak – nie je potomkom Ľudovíta XVI., ale „len“ Ľudovíta XIV. Už má takmer 50 rokov – pričom predpovedaný vodca ešte nemá mať ani 40(!); a hoci je veľmi zbožný, nepôsobí ako niekto, kto by bol schopný uchvátiť masy na veľkú oslobodzujúcu vojnu. Napriek tomu som bol na vážkach, čo to predsa len nie je on. Až doteraz.

Aké sú teda tie nové informácie?

S informáciami prišiel francúzsky autor zaoberajúci sa mariánskymi zjaveniami a katolíckymi proroctvami, Xavier Reyes-Ayral. Práve jeho si do diskusie pozval katolícky youtuber Joe McClane.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=mFzKTlXfoJo

Ako vieme, Ľudovít XVI. mal malého – asi 14-ročného – syna, Ľudovíta XVII. Keď revolucionári otca uväznili a popravili, syna dali „na prevýchovu“ k istému starému a zarytému revolucionárovi, ktorý ho mal naučiť „nenávidieť Bourbonovcov“. Všetky historické pramene nám hovoria, že tento starý ožran po istom čase chlapca zavrel do temnej komnaty, či cely, kde chlapec postupne zdivel a napokon ešte v detskom veku zomrel. Pramene uvádzajú, že sa nevie s istotou, aký bol osud malého Ľudovíta XVII., ale že toto je tá najpravdepodobnejšia možnosť.

Presuňme sa o niekoľko desiatok rokov ďalej, kedy sa na malom opustenom mieste na juhu Francúzska menom La Salette zjavila Panna Mária a dvom malým deťom Maximinovi a Melánii podala množstvo správ a varovaní. Jedna z týchto správ však bola tajná. A práve tá sa týkala identity predpovedaného Veľkého katolíckeho monarchu.

O ďalších niekoľko rokov, na prelome 19. a 20. storočia, sa chystal ku Henrimu, grófovi z Chambordu zástup monarchistických poslancov, ktorý ho chceli požiadať, aby, čoby najlegitímnejšia osoba, prijal korunu Francúzska a stal sa kráľom. Ten však z nevysvetliteľných dôvodov odmietol. A tu sa dostávame k jadru celej veci:

Xavier uvádza, že ešte predtým sa ku grófovi z Chambordu dostal už dospelý Maximin Giraud, aby mu predal onu tajnú správu z La Salette. Tajná správa hovorí, že malý Ľudovít XVII., jeho bratranec, v skutočnosti v cele nezomrel, ako sa bežne verí, ale že sa mu z nej podarilo vyslobodiť a že bol zachránený útekom do zahraničia. Chlapec vyrástol, oženil sa a mal potomka. Priamy kráľovský rod teda naďalej prežíval pod zmenenou identitou niekde v Španielsku. Gróf z Chambordu teda nikdy nebol skutočným legitímnym kráľom a na žiadosť Panny Márie z La Salette teda ani posvätnú francúzsku korunu neprijal.

Autor vo videu ďalej hovorí, že nebesia skrývajú identitu dnes žijúceho potomka Ľudovíta XVI. a jeho syna Ľudovíta XVII. z dôvodu, že nepriateľské slobodomurársko-komunistické sily, ktoré dnes vládnu vo Francúzsku, by sa ho pokúsili zavraždiť.

Celkový sled udalostí má byť taký, že keď začnú nepokoje, istý zbožný potomok vysokej šľachtickej rodiny dostane od Boha víziu, kde mu bude vyjavené, kde sa Bohom vyvolený potomok kráľov nachádza. Šľachticovi bude vo vízii (sne?) nariadené, aby šiel za ním a požiadal potomka kráľa, aby sa vydal zachrániť svoju krajinu. Ten potom na hraniciach Španielska s Francúzskom začne zbierať prvé verné hlúčiky katolíckych prívržencov, čo bude základom novej križiackej armády.

Xavier dopĺňa:

Nie je nám dovolené ho hľadať. Lebo aj keby sme ho teraz našli, jeho nepriatelia, zvlášť slobodomurári a arcirepublikáni, by sa ho pokúsili zavraždiť. (Pannou Máriou) sme požiadaní byť poslušní a čakať na jeho príchod. Predstaví dôkaz, že je naozaj skutočným a neoddiskutovateľným potomkom Ľudovíta XVI. a Márie Antoinetty. Na pripomenutie, jeho meno bude Henry V. z Kríža.“

Kedy sa to stane?

Joe McClane dal tiež Xavierovi otázku, že kedy k týmto udalostiam dôjde? Francúzsky autor odvetil, že prvým zdrojom môže byť sám Maximin, ktorí uviedol, že sa to stane skrze modlitbu, obrátenie, prijímanie svätej Eucharistie a čítanie Svätého písma, zvlášť Evanjelií. Pokračuje:

Podľa Marie-Julie Jahenny sa to stane, keď Francúzsko bude oslabené hordami cudzincov, zvlášť moslimskými cudzincami zo severnej Afriky a Blízkeho východu. Títo v proteste zapália a zničia Paríž. Ihneď po revolúcii bude nasledovať invázia do západnej Európy východoeurópskymi a moslimskými mocnosťami…

Podľa týchto zjavení od Ježiša Krista, svätého Michala Archanjela a Panny Márie, ktoré boli dané francúzskej stigmatičke Marie-Julie Jahenny, a rovnako tak podľa La Salette, bude 3. svetová vojna, ktorá príde z východnej Európy a bude to istý druh Blitzkriegu. Bude to veľmi rýchle a všetka obrana NATO bude vymazaná… Rusi sa veľmi rýchlo dostanú od Bieloruska až k Rýnu. Rusi prejdú cez Rakúsko a severné Taliansko, kým v južnom Taliansku, južnom Francúzsku a na pobrežiach Španielska sa vylodia moslimské sily.

A ďalej:

Panna Mária povedala Marie-Julie Jahenny, že toto sa stane po vláde istej kráľovnej v Británii. Dôjde k rozpadu Británie na štyri časti – Anglicka, Škótska, Walesu a Írska… Existuje zvlášť jedna dôležitá informácia, ktorú dal Pán Ježiš Marie-Julie Jahenny, kde hovorí:

Počiatok týchto udalostí začne medzi rokmi 80 a 83.“ Viem, že to znie bizarne a tak Sherlock Holmesovsky. Ale čo to znamená 80 a 83? Mne samému dlho trvalo, kým som prišiel k nejakému záveru … Pýtam sa, môže sa to rátať od roku jej smrti? Zomrela v roku 1941. A tak som si spočítal 80 rokov od 1941 a dostal som rok 2021. A pridal som si 83 ku 1941 a dostal som rok 2024.

Takže čo sa stalo v roku 2021? Bol to vrchol pandémie covidu 19. Bolo to prvý krát v dejinách Cirkvi, že každý kostol na svete bol zavretý. Toto bol počiatok všetkého, nová kapitola v našich dejinách. Pokračovalo to vojnou na Ukrajine v roku 2022… A 2024? Len Boh vie, čo sa môže udiať.

Proroctvo Marie-Julie o anglickej kráľovnej a rozpade Británie:

https://matejgavlak.eu/marie-julie-jahenny-anglicka-kralovna/

A čo ak je monarchia skutočne odpoveďou na dnešnú krízu?

10.12.2022

Tento týždeň prebehla médiami nečakaná správa – v Nemecku sa chystal štátny prevrat. Tí, čo boli doň zapletení, chceli zhodiť demokraciu a nahradiť ju … monarchiou. Nie nejakým socialistickým „rajom“, ale starou (dobrou) monarchiou. Na 21. storočie ide o vskutku revolučnú myšlienku – vrátiť sa defacto späť do časov pred 1. svetovou vojnou, kedy vládol Nemecku [...]

Temné sily sa obracajú proti Veľkej Británii

27.10.2022

Úmrtie kráľovnej Alžbety II. bola už druhá veľká strata Británie v priebehu len niekoľkých mesiacov. Totižto len v minulom roku zomrel… James Bond. Áno, presne tak. Nezomrel doterajší predstaviteľ Jamesa Bonda – Daniel Craig – ale priamo sám agent 007 a to na konci poslednej bondovky s jemne zavádzajúcim názvom „Nie je čas zomrieť“, keď sa nechal, čoby [...]

Čo hovorí kartička „Epidémia“ z kartovej hry „Illuminati“ (1995) ?

26.11.2021

Kedysi sa o kartovej hre s názvom „Illuminati“ hovorilo veľmi veľa – a to zvlášť v súvislosti s veľmi podivnou kartou (v celej sade ich je asi 400), ktorá akoby poukazovala na teroristické útoky z 11. septembra 2001, pričom… kartová hra dokázateľne pochádza z pred roka 1996. Všetkých 400 kariet z hry je mimoriadne bizarných. Cítiť z nich nielen zlo a škodoradosť, [...]

automat, HHC-P, Banská Bystrica

Ľahko dostupná droga ohrozuje mladistvých. V automate ju kúpia bez kontroly, dve deti skončili v nemocnici

26.09.2023 07:00

Dezorientácia, strata pamäte, nekoordinované pohyby, únava. To sú príznaky po požití látky, ktorá má rovnaké účinky ako marihuana, no táto je ľahšie dostupná.

utečenci

Zo 43 na 30 miliónov? Ukrajina čelí vážnej demografickej kríze, môže prísť o milióny ľudí

26.09.2023 06:55

Podľa najhorších odhadov demografov by populácia Ukrajiny mohla v najbližších dvoch desaťročiach klesnúť pod 30 miliónov, napísal denník The Wall Street Journal.

vojna na Ukrajine, Donecká oblasť

ONLINE: Zbrane za reformy. Kyjev dostal list z USA

26.09.2023 06:30

Ukrajina by mala urobiť mnohé reformy, ak chce naďalej prijímať vojenskú pomoc. Hovorí o tom pracovný návrh, ktorý krajina dostala z USA.

Robert Fico, Smer, Michalovce

Volebný seriál: Ako Smer rozdá karty? Fico ašpiruje na premiéra po štvrtýkrát. Lákal aj vyhranených voličov

26.09.2023 06:00

Volič Smeru sa časom menil. Keď od Smeru začali odchádzať voliči k Hlasu, čelní predstavitelia stavili na extrémnejší jazyk a oslovili aj voličov Republiky či ĽS NS.