Založ si blog

Temné proroctvo o zavretých kostoloch z roku 1880

(venturebeat.com)

 

 

Na toto proroctvo som si spomenul ihneď, ako prišli naši biskupi s fantastickým nápadom „preventívne“ zatvoriť všetky kostoly, aj keď supermarkety, či verejná doprava fungujú v obmedzenom režime aj naďalej.

Zatvoriť kostol, to nie je ako zatvoriť futbalový štadión. BUDE to mať svoje dôsledky a čím DLHŠIE tento bizarný stav bude trvať, tým to bude horšie.

Netvrdím, že nižšie uvedené slová sa už musia nutne týkať nás (aj keď… môžu…), avšak cirkevná hierarchia po celom svete svojou „akčnosťou“ vytvorila akýsi precedens, ktorý sa v budúcnosti môže opakovať v ešte obludnejších rozmeroch. A ako nám hovorí Biblia, pokúšať Boha, to nie je dobrý nápad.

 

Sestra Marianne (1880)

Tak dlho, ako budú verejné modlitby pokračovať, nič sa diať nebude. Ale príde čas, kedy verejné modlitby prestanú. Ľudia si povedia: „veci zostanú také, ako sú.“ Vtedy sa udeje veľká pohroma. Toto nešťastie bude pozostávať (z)… veľkých súžení vo veľkomestách Francúzska (a) strašného masakru v jeho hlavnom meste, Paríži. Počas bojov budú ľudia počuť zvuk diel deväť líg vzdialených (44 kilometrov).

zápis sestry Marianne ďalej pokračuje:

Pred vojnou budú zlí všetkému vládnuť. Vo svojej moci sa budú dopúšťať všetkých možných ziel , ale nie toľkých, koľkých by si želali, pretože nebudú mať dostatok času. Dobrí a verní katolíci, ktorých bude len málo, budú stáť pred úplným zničením, ale zásah z neba ich zachráni.

 

G. Culleton, „Prophets and Our Times,“ s. 180

 

(https://archive.org/details/TheProphetsAndOurTimes/page/n1/mode/2up)

 

+ + +

 

Toto je len ďalšie z množstva proroctiev, ktoré som tu už uviedol, ktoré sa nejakým spôsobom dotýkajú Francúzska.

(https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2015/10/24/3-svetova-vojna-v-proroctvach-3-vitaz-od-zapadu/

https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2020/03/07/aky-vlastne-ma-byt-ten-predpovedany-velky-katolicky-kral-a-bojovnici-jeho-svatej-armady/

https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2020/02/01/proroctva-stigmaticky-marie-julie-jahennyovej-o-zniceni-pariza-o-hrozbe-pre-cirkev-a-o-novom-triumfe-krestanstva/

https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2019/08/13/proroctvo-o-e-macronovi/

https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2019/07/27/zjavenie-p-marie-na-turzovke-jej-posolstvo/)

 

Kto je francúzštinár a sleduje trošku ich spravodajstvo (ako aj ja), vie, že situácia v tejto krajine je mimoriadne vypätá už od nástupu tzv. žltých viest.

Na jeseň sa v Paríži konali protesty každú stredu/štvrtok (odborári protestujúci proti zvyšovaniu dôchodkového veku) a sobotu  („gilets jaunes“ čo sú dnes už defacto ultraľavicoví chuligáni požadujúci „priamu demokraciu“).

Heslom, ktoré sa najčastejšie šírilo ulicami bolo „Macron – dictateur!“

Mimoriadne veľkým problémom vo Francúzsku za posledné roky tiež boli vandalské a podpaľačské útoky na kostoly v nevídaných počtoch:

(https://twitter.com/cathylovestrump/status/1118313021762351104)

 

Momentálne majú vo Francúzsku mimoriadne prísnu karanténu. Kto si chce ísť napr. nakúpiť, musí si stiahnuť vládny formulár a vyplniť údaje kam ide a koľko sa preč z domu zdrží. V prípade ak údaje vo formulári nebudú pasovať viac krát po sebe, dotyčnému hrozí až 6-mesačné väzenie.

Povolené sú vychádzky von len na 1 hodinu (!!!) a v rámci 1 kilometra od miesta bydliska (!!!) kým beh, či bicyklovanie sú zakázané úplne.

(Zdroj, oficiálny web francúzskej vlády: https://www.gouvernement.fr/info-coronavirus)

 

Tento stav by mal trvať minimálne do polovice mája.

 

Čo bude „apres“ (potom) to si nikto netrúfa ani odhadovať.

 

Macronovi to na popularite však rozhodne nepridalo.

Temné sily sa obracajú proti Veľkej Británii

27.10.2022

Úmrtie kráľovnej Alžbety II. bola už druhá veľká strata Británie v priebehu len niekoľkých mesiacov. Totižto len v minulom roku zomrel… James Bond. Áno, presne tak. Nezomrel doterajší predstaviteľ Jamesa Bonda – Daniel Craig – ale priamo sám agent 007 a to na konci poslednej bondovky s jemne zavádzajúcim názvom „Nie je čas zomrieť“, keď sa nechal, čoby [...]

Čo hovorí kartička „Epidémia“ z kartovej hry „Illuminati“ (1995) ?

26.11.2021

Kedysi sa o kartovej hre s názvom „Illuminati“ hovorilo veľmi veľa – a to zvlášť v súvislosti s veľmi podivnou kartou (v celej sade ich je asi 400), ktorá akoby poukazovala na teroristické útoky z 11. septembra 2001, pričom… kartová hra dokázateľne pochádza z pred roka 1996. Všetkých 400 kariet z hry je mimoriadne bizarných. Cítiť z nich nielen zlo a škodoradosť, [...]

K pamiatke dňa invázie do Československa z roku 1968 – zasväťme Rusko!

21.08.2021

Dnes je to po prvý krát, čo si Slovenská republika oficiálne pripomína inváziu spojeneckých vojsk Varšavskej zmluvy do Československa takzvaným pamätným dňom. Invázia bola reakciou na takzvanú „Pražskú jar“ vedenú Alexandrom Dubčekom a vypukla v noci z 20. na 21. augusta 1968, kedy vojská piatich krajín na čele so ZSSR obsadili kľúčové body po celom [...]

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

Miroslav Kollár / Spolu /

Spolu bude na sneme riešiť postup do volieb, má prísť aj Dzurinda

03.12.2022 15:21

Šéf strany Miroslav Kollár hovorí o spolupráci stredopravých strán.Tvrdí, že Dzurindov politický projekt je ideovo pripravený.

Matej Gavlák

POZRITE TIEŽ: matejgavlak.eu/

Štatistiky blogu

Počet článkov: 80
Celková čítanosť: 518978x
Priemerná čítanosť článkov: 6487x

Autor blogu

Kategórie