Založ si blog

Temné proroctvo o zavretých kostoloch z roku 1880

(venturebeat.com)

 

 

Na toto proroctvo som si spomenul ihneď, ako prišli naši biskupi s fantastickým nápadom „preventívne“ zatvoriť všetky kostoly, aj keď supermarkety, či verejná doprava fungujú v obmedzenom režime aj naďalej.

Zatvoriť kostol, to nie je ako zatvoriť futbalový štadión. BUDE to mať svoje dôsledky a čím DLHŠIE tento bizarný stav bude trvať, tým to bude horšie.

Netvrdím, že nižšie uvedené slová sa už musia nutne týkať nás (aj keď… môžu…), avšak cirkevná hierarchia po celom svete svojou „akčnosťou“ vytvorila akýsi precedens, ktorý sa v budúcnosti môže opakovať v ešte obludnejších rozmeroch. A ako nám hovorí Biblia, pokúšať Boha, to nie je dobrý nápad.

 

Sestra Marianne (1880)

Tak dlho, ako budú verejné modlitby pokračovať, nič sa diať nebude. Ale príde čas, kedy verejné modlitby prestanú. Ľudia si povedia: „veci zostanú také, ako sú.“ Vtedy sa udeje veľká pohroma. Toto nešťastie bude pozostávať (z)… veľkých súžení vo veľkomestách Francúzska (a) strašného masakru v jeho hlavnom meste, Paríži. Počas bojov budú ľudia počuť zvuk diel deväť líg vzdialených (44 kilometrov).

zápis sestry Marianne ďalej pokračuje:

Pred vojnou budú zlí všetkému vládnuť. Vo svojej moci sa budú dopúšťať všetkých možných ziel , ale nie toľkých, koľkých by si želali, pretože nebudú mať dostatok času. Dobrí a verní katolíci, ktorých bude len málo, budú stáť pred úplným zničením, ale zásah z neba ich zachráni.

 

G. Culleton, „Prophets and Our Times,“ s. 180

 

(https://archive.org/details/TheProphetsAndOurTimes/page/n1/mode/2up)

 

+ + +

 

Toto je len ďalšie z množstva proroctiev, ktoré som tu už uviedol, ktoré sa nejakým spôsobom dotýkajú Francúzska.

(https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2015/10/24/3-svetova-vojna-v-proroctvach-3-vitaz-od-zapadu/

https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2020/03/07/aky-vlastne-ma-byt-ten-predpovedany-velky-katolicky-kral-a-bojovnici-jeho-svatej-armady/

https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2020/02/01/proroctva-stigmaticky-marie-julie-jahennyovej-o-zniceni-pariza-o-hrozbe-pre-cirkev-a-o-novom-triumfe-krestanstva/

https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2019/08/13/proroctvo-o-e-macronovi/

https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2019/07/27/zjavenie-p-marie-na-turzovke-jej-posolstvo/)

 

Kto je francúzštinár a sleduje trošku ich spravodajstvo (ako aj ja), vie, že situácia v tejto krajine je mimoriadne vypätá už od nástupu tzv. žltých viest.

Na jeseň sa v Paríži konali protesty každú stredu/štvrtok (odborári protestujúci proti zvyšovaniu dôchodkového veku) a sobotu  („gilets jaunes“ čo sú dnes už defacto ultraľavicoví chuligáni požadujúci „priamu demokraciu“).

Heslom, ktoré sa najčastejšie šírilo ulicami bolo „Macron – dictateur!“

Mimoriadne veľkým problémom vo Francúzsku za posledné roky tiež boli vandalské a podpaľačské útoky na kostoly v nevídaných počtoch:

(https://twitter.com/cathylovestrump/status/1118313021762351104)

 

Momentálne majú vo Francúzsku mimoriadne prísnu karanténu. Kto si chce ísť napr. nakúpiť, musí si stiahnuť vládny formulár a vyplniť údaje kam ide a koľko sa preč z domu zdrží. V prípade ak údaje vo formulári nebudú pasovať viac krát po sebe, dotyčnému hrozí až 6-mesačné väzenie.

Povolené sú vychádzky von len na 1 hodinu (!!!) a v rámci 1 kilometra od miesta bydliska (!!!) kým beh, či bicyklovanie sú zakázané úplne.

(Zdroj, oficiálny web francúzskej vlády: https://www.gouvernement.fr/info-coronavirus)

 

Tento stav by mal trvať minimálne do polovice mája.

 

Čo bude „apres“ (potom) to si nikto netrúfa ani odhadovať.

 

Macronovi to na popularite však rozhodne nepridalo.

Do blízkosti Zeme sa rúti „rozpadnutá kométa“ nie nepodobná tým z katolíckych proroctiev

31.10.2023

Jedným zo znamení veľkého Božieho trestu na túto skazenú generáciu – nukleárnej 3. svetovej vojny – má byť podľa katolíckych proroctiev aj akási „rozpadnutá kométa“, ktorej úlomky budú dopadať na Zem. Médiá priniesli správu, že veľmi podobný objekt sa práve rúti do našej Slnečnej sústavy. Kométy vždy boli znamením Božieho trestu Každý deň [...]

Memorandum o potrebe zbližovania stredoeurópskych národov na báze národno-konzervatívnych hodnôt

30.10.2023

(vypracoval Matej Gavlák, 30.10. 2023) Na zachovanie našich starobylých národov je potreba zmena uvažovania a zmena taktiky stredoeurópskych národno-konzervatívnych síl. 1) Politická realita stredoeurópskeho priestoru a) Geopoliticky a historicky je stredná Európa do značnej miery jeden celok s veľmi podobnou mentalitou, podobnými problémami a podobnými [...]

Nové informácie o identite predpovedaného Veľkého katolíckeho monarchu a aj to kedy možno vystúpi

09.09.2023

Tento blog sa už pred mnohými rokmi venoval proroctvám o akomsi „Veľkom katolíckom monarchovi“, ktorý príde z Francúzska, aby zachránil katolícku Cirkev a európsku civilizáciu pred ich úplným kolapsom. Každým dňom je jasnejšie, že sa k týmto udalostiam blížime míľovými krokmi. Hoci je identita tejto osoby stále neznáma, teraz na svetlo svetla vyplávali nové [...]

Drucker, gramotnosť

Drucker: Výsledky slovenských žiakov v medzinárodnom testovaní PISA 2022 sú tragické

05.12.2023 15:20

V rizikovej skupine sa v oblasti čitateľskej gramotnosti ocitlo vyše 30 percent žiakov,

pellegrini

Pellegrini vyhlási voľby prezidenta v januári

05.12.2023 14:40

Funkčné obdobie prezidentky Čaputovej sa končí 15. júna 2024. Prvé kolo prezidentských volieb sa musí konať najneskôr 60 dní pred týmto dátumom.

Vitalij Kličlko

Kličko: Zelenskyj stráca dôveru, platí za chyby. Musíme ho však naďalej podporovať

05.12.2023 14:32

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj „platí za chyby, ktoré urobil“, a ukrajinský ľud sa čuduje, prečo nebola krajina lepšie pripravená na vojnu.

Čaputová sudcovia

Prezidentka vymenovala do funkcie nových sudcov

05.12.2023 14:08

Čaputová uviedla, že aj rozhodnutia nových sudcov môžu prispieť k tomu, aby občania dôverovali tomu, že Slovensko je demokratický a spravodlivý štát.