Založ si blog

Temné proroctvo o zavretých kostoloch z roku 1880

(venturebeat.com)

 

 

Na toto proroctvo som si spomenul ihneď, ako prišli naši biskupi s fantastickým nápadom „preventívne“ zatvoriť všetky kostoly, aj keď supermarkety, či verejná doprava fungujú v obmedzenom režime aj naďalej.

Zatvoriť kostol, to nie je ako zatvoriť futbalový štadión. BUDE to mať svoje dôsledky a čím DLHŠIE tento bizarný stav bude trvať, tým to bude horšie.

Netvrdím, že nižšie uvedené slová sa už musia nutne týkať nás (aj keď… môžu…), avšak cirkevná hierarchia po celom svete svojou „akčnosťou“ vytvorila akýsi precedens, ktorý sa v budúcnosti môže opakovať v ešte obludnejších rozmeroch. A ako nám hovorí Biblia, pokúšať Boha, to nie je dobrý nápad.

 

Sestra Marianne (1880)

Tak dlho, ako budú verejné modlitby pokračovať, nič sa diať nebude. Ale príde čas, kedy verejné modlitby prestanú. Ľudia si povedia: „veci zostanú také, ako sú.“ Vtedy sa udeje veľká pohroma. Toto nešťastie bude pozostávať (z)… veľkých súžení vo veľkomestách Francúzska (a) strašného masakru v jeho hlavnom meste, Paríži. Počas bojov budú ľudia počuť zvuk diel deväť líg vzdialených (44 kilometrov).

zápis sestry Marianne ďalej pokračuje:

Pred vojnou budú zlí všetkému vládnuť. Vo svojej moci sa budú dopúšťať všetkých možných ziel , ale nie toľkých, koľkých by si želali, pretože nebudú mať dostatok času. Dobrí a verní katolíci, ktorých bude len málo, budú stáť pred úplným zničením, ale zásah z neba ich zachráni.

 

G. Culleton, „Prophets and Our Times,“ s. 180

 

(https://archive.org/details/TheProphetsAndOurTimes/page/n1/mode/2up)

 

+ + +

 

Toto je len ďalšie z množstva proroctiev, ktoré som tu už uviedol, ktoré sa nejakým spôsobom dotýkajú Francúzska.

(https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2015/10/24/3-svetova-vojna-v-proroctvach-3-vitaz-od-zapadu/

https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2020/03/07/aky-vlastne-ma-byt-ten-predpovedany-velky-katolicky-kral-a-bojovnici-jeho-svatej-armady/

https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2020/02/01/proroctva-stigmaticky-marie-julie-jahennyovej-o-zniceni-pariza-o-hrozbe-pre-cirkev-a-o-novom-triumfe-krestanstva/

https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2019/08/13/proroctvo-o-e-macronovi/

https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2019/07/27/zjavenie-p-marie-na-turzovke-jej-posolstvo/)

 

Kto je francúzštinár a sleduje trošku ich spravodajstvo (ako aj ja), vie, že situácia v tejto krajine je mimoriadne vypätá už od nástupu tzv. žltých viest.

Na jeseň sa v Paríži konali protesty každú stredu/štvrtok (odborári protestujúci proti zvyšovaniu dôchodkového veku) a sobotu  („gilets jaunes“ čo sú dnes už defacto ultraľavicoví chuligáni požadujúci „priamu demokraciu“).

Heslom, ktoré sa najčastejšie šírilo ulicami bolo „Macron – dictateur!“

Mimoriadne veľkým problémom vo Francúzsku za posledné roky tiež boli vandalské a podpaľačské útoky na kostoly v nevídaných počtoch:

(https://twitter.com/cathylovestrump/status/1118313021762351104)

 

Momentálne majú vo Francúzsku mimoriadne prísnu karanténu. Kto si chce ísť napr. nakúpiť, musí si stiahnuť vládny formulár a vyplniť údaje kam ide a koľko sa preč z domu zdrží. V prípade ak údaje vo formulári nebudú pasovať viac krát po sebe, dotyčnému hrozí až 6-mesačné väzenie.

Povolené sú vychádzky von len na 1 hodinu (!!!) a v rámci 1 kilometra od miesta bydliska (!!!) kým beh, či bicyklovanie sú zakázané úplne.

(Zdroj, oficiálny web francúzskej vlády: https://www.gouvernement.fr/info-coronavirus)

 

Tento stav by mal trvať minimálne do polovice mája.

 

Čo bude „apres“ (potom) to si nikto netrúfa ani odhadovať.

 

Macronovi to na popularite však rozhodne nepridalo.

Užívateľ, ktorý v roku 2016 posmešne predpovedal Británii „mor, biedu a anarchiu. “

01.07.2020

Mám taký zvyk. Vždy, keď niekde v nejakom článku narazím na nejakú zaujímavú pasáž, tak si ju prekopírujem a uložím do wordu. Takto mám v počítači asi 30 wordovských súborov nazvaných „Dobré hlášky“ (I. až XXVIII.) a každý zo súborov má tak 30 strán rôznych troj- päť- riadkových citátikov. V roku 2016 – prakticky ihneď po onom (ne)slávnom [...]

Exorcista ot. Cabading: Ako veľmi je účinná modlitba k Panne Márii

23.06.2020

„Spomínam si na jeden exorcizmus spred 3 rokov (v ktorom) démon prehlásil: „Temnota zahalí váš svet. Príde smrť. My ju privedieme. (A vy) to uvidíte prichádzať.“ Potom sa démon nahlas zarehotal. Začali sme sa modliť Svätý ruženec a volali sme k Matke Božej. Démon kričal v hneve: „Nevolajte (na) tú Ženu! Vždy sa za vás prihovára. Ničí naše plány.“ Potom [...]

Vízia bl. A. K. Emmerichovej (z r. 1820) o pápežovi, ktorý povolí v cirkvi pohanské modly, a aké to bude mať dôsledky

12.06.2020

Tento článok je v podstate prepisom videa Vision of Two Popes: by Ann Catherine Emmerich on May 13 and Fatima od Dr. Taylora Marshalla. Video je možné pozrieť si v AJ na tejto adrese: https://www.youtube.com/watch?v=68lNxvqNWY4&t=4s „Minulú noc medzi 11:00 a 03:00 som mala fantastickú víziu dvoch cirkví a dvoch pápežov, ako aj ďalších vecí, dávnych i [...]

česko zrážka nehoda vlak

Zrážku vlakov v Česku zrejme spôsobil rušňovodič, ktorý nepočkal na protiidúci vlak

08.07.2020 11:04

Vyplýva to z komunikácie medzi strojvodcom a dispečerom.

univerzitna nemocnica, Antolská, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda

V nemocnici na Antolskej našli mŕtveho muža, polícia začala trestné stíhanie

08.07.2020 10:26

Polícia začala trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.

koronavírus, testovanie

Pribudlo 31 prípadov nákazy. Urobili 2 225 testov

08.07.2020 09:35, aktualizované: 09:50

Celkovo evidujeme 1 798 pozitívne testovaných na koronavírus.

Chicago zločin

Ako na Divokom západe. Za jediný víkend v USA zabili 160 ľudí

08.07.2020 07:00

Násilie, streľba, mŕtvi a zranení. Víkend s Dňom nezávislosti bol pre Spojené štáty mimoriadne krvavý, približe 160 ľudí prišlo o život.