Založ si blog

K pamiatke dňa invázie do Československa z roku 1968 – zasväťme Rusko!

Dnes je to po prvý krát, čo si Slovenská republika oficiálne pripomína inváziu spojeneckých vojsk Varšavskej zmluvy do Československa takzvaným pamätným dňom. Invázia bola reakciou na takzvanú „Pražskú jar“ vedenú Alexandrom Dubčekom a vypukla v noci z 20. na 21. augusta 1968, kedy vojská piatich krajín na čele so ZSSR obsadili kľúčové body po celom  Československu. Sovietski okupanti potom zostali v našej vlasti až do rozpadu východného bloku.

 

Dodnes existujú legendy, že keď sovietski (t.j. hlavne ruskí) vojaci odchádzali z územia Slovenska, hovorili naším ľuďom, že „jedného dňa sa vrátime“.  Panna Mária vo Fatime žiadala už v roku 1917 zasvätiť Rusko Jej Nepoškvrnenému srdcu. Doslova prisľúbila, že kým sa tak nestane, skutočný mier vo svete nenastane.

Dnešný mier je teda len zdanlivý, je to skôr prímerie než mier.

 

A skutočne: Rusko, ktoré doteraz „spalo“ sa zobúdza. Je to krajina, ktorá je už takmer istým spojencom teroristov z Talibanu, ktorí sú pre afganských kresťanov prakticky zárukou istej smrti. Je to krajina, ktorá je tiež spojencom novej nelegitímnej Mjanmarskej diktatúry. Je to krajina, ktorá robí veľké vojenské cvičenia s Čínou – komunistickým červeným superštátom, ktorý sa netají svojimi ambíciami vojensky napadnúť najprv Taiwan a potom možno aj ďalšie malé štátiky Tichomoria.

A konečne – Rusko je krajina, ktorá si sama robí chúťky na územia na západ od svojich hraníc. Rusko je dnes skutočne smrteľným ohrozením oslabnutej, vnútorne rozpoltenej a neraz divnými náukami zmietanej katolíckej Cirkvi, jedinej inštitúcie založenej Bohočlovekom Ježišom Kristom; veď sama Svätá Pani nás varuje, že ak nebudú jej požiadavky z Fatimy splnené, „(Rusko) spôsobí vojny a prenasledovanie Cirkvi“, či že „mnohé národy budú zničené“.

Nemýľme sa – aj nedávne udalosti v Afganistane ukázali, že skutočne môžeme stáť na samom pokraji naplnenia týchto hrozných prísľubov Našej Nebeskej Matky.

 

Preto by mal pápež František spolu s biskupmi sveta bezpodmienečne zasvätiť Rusko (možno aj priamo z územia Slovenska, ktoré chce byť mostom medzi Východom a Západom) Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie!

Zajtra už môže byť neskoro a tragický rok 1968 sa môže pokojne zopakovať.

Je to naozaj potrebné modliť sa za zasvätenie Ruska. Pre krajinu samotnú, pre mier vo svete a pre obnovu Cirkvi.

Nové informácie o identite predpovedaného Veľkého katolíckeho monarchu a aj to kedy možno vystúpi

09.09.2023

Tento blog sa už pred mnohými rokmi venoval proroctvám o akomsi „Veľkom katolíckom monarchovi“, ktorý príde z Francúzska, aby zachránil katolícku Cirkev a európsku civilizáciu pred ich úplným kolapsom. Každým dňom je jasnejšie, že sa k týmto udalostiam blížime míľovými krokmi. Hoci je identita tejto osoby stále neznáma, teraz na svetlo svetla vyplávali nové [...]

A čo ak je monarchia skutočne odpoveďou na dnešnú krízu?

10.12.2022

Tento týždeň prebehla médiami nečakaná správa – v Nemecku sa chystal štátny prevrat. Tí, čo boli doň zapletení, chceli zhodiť demokraciu a nahradiť ju … monarchiou. Nie nejakým socialistickým „rajom“, ale starou (dobrou) monarchiou. Na 21. storočie ide o vskutku revolučnú myšlienku – vrátiť sa defacto späť do časov pred 1. svetovou vojnou, kedy vládol Nemecku [...]

Temné sily sa obracajú proti Veľkej Británii

27.10.2022

Úmrtie kráľovnej Alžbety II. bola už druhá veľká strata Británie v priebehu len niekoľkých mesiacov. Totižto len v minulom roku zomrel… James Bond. Áno, presne tak. Nezomrel doterajší predstaviteľ Jamesa Bonda – Daniel Craig – ale priamo sám agent 007 a to na konci poslednej bondovky s jemne zavádzajúcim názvom „Nie je čas zomrieť“, keď sa nechal, čoby [...]

VOĽBY: Volebná noc v centrále strany SAS

Sulík: Nečudujme sa, že tu máme takú džamáhíríju, keď pako ako Matovič dokáže zmotať deväť percent ľudí

01.10.2023 00:11

Richard Sulík situáciu zatiaľ nekomentuje, chce si počkať, kým bude sčítané relevantné množstvo hlasov voličov.

kdh

Kresťanskí demokrati už opatrne oslavujú: Zatiaľ sa držíme, ale treba to vnímať s pokorou

30.09.2023 23:11

Atmosféra v KDH sa nesie najmä po exit polloch v optimistickom duchu.

Republika, Nitra, Milan Uhrík, parlamentné voľby 2023

Milan Uhrík: Trochu nám uškodili voliči, ktorí si boli istí našim miestom v parlamente a rozhodli sa podporiť SNS

30.09.2023 22:21

Sledujte s nami, ako prebieha volebná noc v centrále Republiky.

379660770 1264534447569850 5538898590217409073 n  1

OĽaNO má zatiaľ takmer 10 percent. Matovič nevylúčil ani spoluprácu s SaS

30.09.2023 22:04

Sledujte priebeh volebnej noci hnutia OĽaNO a priatelia.