Založ si blog

K pamiatke dňa invázie do Československa z roku 1968 – zasväťme Rusko!

Dnes je to po prvý krát, čo si Slovenská republika oficiálne pripomína inváziu spojeneckých vojsk Varšavskej zmluvy do Československa takzvaným pamätným dňom. Invázia bola reakciou na takzvanú „Pražskú jar“ vedenú Alexandrom Dubčekom a vypukla v noci z 20. na 21. augusta 1968, kedy vojská piatich krajín na čele so ZSSR obsadili kľúčové body po celom  Československu. Sovietski okupanti potom zostali v našej vlasti až do rozpadu východného bloku.

 

Dodnes existujú legendy, že keď sovietski (t.j. hlavne ruskí) vojaci odchádzali z územia Slovenska, hovorili naším ľuďom, že „jedného dňa sa vrátime“.  Panna Mária vo Fatime žiadala už v roku 1917 zasvätiť Rusko Jej Nepoškvrnenému srdcu. Doslova prisľúbila, že kým sa tak nestane, skutočný mier vo svete nenastane.

Dnešný mier je teda len zdanlivý, je to skôr prímerie než mier.

 

A skutočne: Rusko, ktoré doteraz „spalo“ sa zobúdza. Je to krajina, ktorá je už takmer istým spojencom teroristov z Talibanu, ktorí sú pre afganských kresťanov prakticky zárukou istej smrti. Je to krajina, ktorá je tiež spojencom novej nelegitímnej Mjanmarskej diktatúry. Je to krajina, ktorá robí veľké vojenské cvičenia s Čínou – komunistickým červeným superštátom, ktorý sa netají svojimi ambíciami vojensky napadnúť najprv Taiwan a potom možno aj ďalšie malé štátiky Tichomoria.

A konečne – Rusko je krajina, ktorá si sama robí chúťky na územia na západ od svojich hraníc. Rusko je dnes skutočne smrteľným ohrozením oslabnutej, vnútorne rozpoltenej a neraz divnými náukami zmietanej katolíckej Cirkvi, jedinej inštitúcie založenej Bohočlovekom Ježišom Kristom; veď sama Svätá Pani nás varuje, že ak nebudú jej požiadavky z Fatimy splnené, „(Rusko) spôsobí vojny a prenasledovanie Cirkvi“, či že „mnohé národy budú zničené“.

Nemýľme sa – aj nedávne udalosti v Afganistane ukázali, že skutočne môžeme stáť na samom pokraji naplnenia týchto hrozných prísľubov Našej Nebeskej Matky.

 

Preto by mal pápež František spolu s biskupmi sveta bezpodmienečne zasvätiť Rusko (možno aj priamo z územia Slovenska, ktoré chce byť mostom medzi Východom a Západom) Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie!

Zajtra už môže byť neskoro a tragický rok 1968 sa môže pokojne zopakovať.

Je to naozaj potrebné modliť sa za zasvätenie Ruska. Pre krajinu samotnú, pre mier vo svete a pre obnovu Cirkvi.

Čo hovorí kartička „Epidémia“ z kartovej hry „Illuminati“ (1995) ?

26.11.2021

Kedysi sa o kartovej hre s názvom „Illuminati“ hovorilo veľmi veľa – a to zvlášť v súvislosti s veľmi podivnou kartou (v celej sade ich je asi 400), ktorá akoby poukazovala na teroristické útoky z 11. septembra 2001, pričom… kartová hra dokázateľne pochádza z pred roka 1996. Všetkých 400 kariet z hry je mimoriadne bizarných. Cítiť z nich nielen zlo a škodoradosť, [...]

Tresty pre najbezbožnejšiu generáciu budú príšerné

16.04.2021

Tento blog vediem už od roku 2014 a som Pravde vďačný za príležitosť, ktorú mi poskytla, aj keď si uvedomujem, že nepatrím k jej preferovanému prúdu. To ale vôbec nevadí. Na tomto blogu som sa vždy snažil poukázať, že v katolíckom svete existujú vzájomne sa doplňujúce proroctvá, ktoré nám poodkrývajú budúcnosť – Boh svojim verným vždy vyjaví svoje zámery, [...]

Slovensko: prepadávajúca sa krajina, kde tento rok ešte nebolo verejnej omše

09.03.2021

V podstate presne pred rokom som na tomto blogu uverejnil článok s názvom Temné proroctvo o zavretých kostoloch z roku 1880 (apríl 2020). Proroctvo je z knihy „Catholic Prophecy“ od Yvesa Duponta, ktoré hovorí, že keď Francúzsko „prestane vykonávať verejné omše… vtedy sa udeje veľká pohroma.“ Sestra Marianne (1880) Tak dlho, ako budú verejné modlitby [...]

tabák, cigáníková,

Prijali trestné oznámenie v prípade bitky poslankýň Bittó-Cigánikovej a Tabák

27.09.2022 15:11

K fyzickej potýčke poslankýň došlo 23. septembra v bratislavskom podniku.

rusko mobilizácia moskva polícia

Moskovskí policajti údajne zbili a znásilnili protivojnového aktivistu

27.09.2022 14:52

Arťom Kamardin sa mal hanlivo vyjadriť o samozvaných republikách vyhlásených proruskými separatistami na Ukrajine.

hurikán ian kajmanské ostrovy

Hurikán Ian dorazil na Kubu a smeruje na Floridu

27.09.2022 13:42

Vietor dosiahol rýchlosť až 205 kilometrov za hodinu.

Zuzana Čaputová

Najdôveryhodnejšou političkou je Čaputová, Matovičovi nedôveruje takmer 70 percent

27.09.2022 13:20

Za prezidentkou, ktorej dôveruje viac ako 43 percent respondentov, sa umiestnili Peter Pellegrini a Robert Fico.