Založ si blog

Do blízkosti Zeme sa rúti „rozpadnutá kométa“ nie nepodobná tým z katolíckych proroctiev

Jedným zo znamení veľkého Božieho trestu na túto skazenú generáciu – nukleárnej 3. svetovej vojny – má byť podľa katolíckych proroctiev aj akási „rozpadnutá kométa“, ktorej úlomky budú dopadať na Zem. Médiá priniesli správu, že veľmi podobný objekt sa práve rúti do našej Slnečnej sústavy.

 

Kométy vždy boli znamením Božieho trestu

Každý deň prináša nové a nové dôkazy o tom, že žijeme vo veľmi vážnej dobe a je najvyšší čas na pokánie a obrátenie sa! Vojny na Blízkom východe a na Ukrajine, Františkova „Synoda o synode“, západné krajiny potácajúce sa na hrane ekonomického kolapsu a možnej občianskej vojny. O tomto všetkom som písal už pred mnohými rokmi, že to budú podľa biskupmi uznaných proroctiev znamenia Trestu (https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2015/10/24/3-svetova-vojna-v-proroctvach-3-vitaz-od-zapadu/).

Konečným znamením bude akási výnimočná kométa, taká, akej v celých dejinách nebolo. Kométy sú vždy Božím varovaním nadchádzajúceho Božieho hnevu. Jasná kométa sa zjavila pred veľkým morom a vypálením Londýna v roku 1666. Zjavila sa pred americkou občianskou vojnou i pred Napoleonovým vpádom do Ruska. Štyri roky pred I. svetovou vojnou ohromila svet jasná Halleyho kométa a štyri roky pred 11. septembrom zas kométa Hale-Bopp (tú si dokonca pamätám osobne).

Katolícke proroctvá nám ale hovoria o vlasatici tak výnimočnej, že sa jej nič nevyrovná: za jasného dňa bude vyzerať ako „druhé Slnko“, jej úlomky „dopadnú na Zem“ a spôsobia „značné ničenie“.

Toto proroctvo mi vždy prišlo čudné. Ako totiž vieme, kométy sú špinavé ľadové gule, ktoré sú ale pevné – inými slovami, nikdy som nepočul o tom, že by mali kométy nejaké zvlášť dôležité a nebezpečné „úlomky“. Nikdy som nepočul o tom, že by kométa mohla sama o sebe „vybuchovať“ a tak sa drobiť! Nikdy – až doteraz.

(Konkrétne proroctvá i sny o onej „výnimočnej kométe“ sú spomenuté v tomto mojom staršom článku : https://matejgavlak.eu/pripravuje-nas-hollywood-podvedome-na-dalsie-globalne-katastrofy/)

 

„Diablova kométa“

Český portál cnn.iprima.cz priniesol dňa 18. októbra nasledujúcu správu:

Pozorovatele noční oblohy čeká v první polovině roku 2024 výjimečná podívaná. Po druhé explozi během několika málo měsíců se k Zemi řítí kometa 2P/Pons-Brooks. Vesmírné těleso pyšnící se úctyhodnými rozměry přesahujícími trojnásobek výšky Mount Everestu naši planetu sice neohrozí, ale přesto se dostane dost blízko na to, aby bylo možné ho pozorovat pouhým okem.“

(https://cnn.iprima.cz/kometa-trikrat-vetsi-nez-mount-everest-explodovala-a-miri-k-zemi-vedci-odhadli-jeji-drahu-415219)

 

Objekt už dokonca dostal prezývku „Diablova kométa“, pretože sa pre jej úlomky zatiaľ javí zo Zeme akoby mala „rohy“. Ako vidno aj z tejto reportáže na NBC News, v apríli 2024 sa kométa dostane naozaj blízko Zeme, aj keď nám „nehrozí žiadne nebezpečenstvo“.

https://www.nbcnews.com/now/video/-devil-comet-heads-towards-earth-experts-say-no-cause-of-concern-196586565531

V každom prípade 2P/Pons-Brooks  medzičasom naozaj vybuchuje (niekde je opisovaná ako „roztrepaná fľaša koly“) čím produkuje ďalšie a ďalšie úlomky – a otázka znie: nemôžu byť tieto úlomky priťahované gravitáciou Zeme natoľko, že by na ňu dopadli?

 

Naše hriechy nás usvedčujú

Netvrdím, že práve toto je tá kométa z proroctiev – pretože neviem. Len chcem povedať, že je naozaj čas na úprimné obrátenie sa. Pretože, ako povedal známy exorcista, otec Chad Ripperger, „tá Sodoma a Gomora, nech už boli aké boli, aspoň z homosexuálov nerobili manželov“. Dnešný svet nielenže z homosexuálov robí „manželov“, ale im ešte aj dáva deti (!) a dokonca ich chce silou-mocou požehnávať vo vysvätených katolíckych kostoloch vysvätenými rukami katolíckych kňazov (!!!).

Všetci vieme, ako Sodoma a Gomora dopadli. Nemáme žiadne právo sa nazdávať, že „nám sa nemôže nič stať“. Zjavne môže. A zrejme aj stane. Otázkou len je, že kedy a ako.

Najhoršie svedectvo o pekle aké som kedy počul

08.05.2024

Témou pekla a toho ako vyzerá som sa zaoberal viac krát. Napísal som o svedectve sv. Dona Bosca na svojej stránke, či akési zhrnutie od exorcistov pre portál christianitas.sk. Ale svedectvo aké poskytol istý Afroameričan z Chicaga, bývalý člen miestneho drogového kartelu, je to najdesivejšie čo som kedy počul a úprimne – mal som dosť. Tento článok píšem čisto ako [...]

Príručka, ako sa zachovať počas nukleárneho a chemického útoku

10.04.2024

V období studenej vojny boli výcviky prežitia nukleárneho či chemického útoku vcelku bežnou praxou na školách a v zamestnaniach. Dnes však žijeme v dobe, kedy sa o podobných veciach už takmer 30 rokov nehovorí a tak nikto presne nevie, ako by sa mal v prípade podobných katastrofických scenárov zachovať. Možno by preto bolo dobré si nejaké veci pripomenúť. [...]

Nové predpovede odborníkov naznačujú, že budúca veľká vojna sa bude nápadne podobať na tú opísanú v katolíckych proroctvách

18.01.2024

Jedným skutočne zaujímavým kanálom na youtube je ten s názvom Whatifaltist, ktorý prevádzkuje kanadsko-americký polyhystor Rudyard Lynch. O kanály som písal v súvislosti s jedným jeho videom o prínose kresťanstva pre civilizácie: „Kresťanstvo upadá kvôli svojej otvorenosti voči nekresťanskému svetu a snahe odbúravať aj posledné povinnosti“ – (christianitas.sk) V [...]

brexit, eú, veľká británia, vlajka, zástava, európa

Nová britská vláda si povolala európskych lídrov. Fiala podpíše so Zelenským významný pakt

18.07.2024 09:06

Fiala na summite podpíše so Zelenským bezpečnostnú dohodu medzi Českom a Ukrajinou.

Nancy Pelosiová

Bývalá šéfka Snemovne povedala Bidenovi, že podľa prieskumov nemôže Trumpa poraziť

18.07.2024 08:04

Bidenovo pokračovanie v kampani by podľa Pelosiovej mohlo tiež zmariť šance demokratov na získanie väčšiny v Snemovni reprezentantov.

valencia

Tragédia vo Francúzsku: Pri požiari bytovky zomrelo sedem ľudí, vrátane troch detí

18.07.2024 07:38, aktualizované: 08:51

Príčina požiaru zatiaľ nie je jasná. Hasiči z domu evakuovali 33 ľudí.

Joe Biden

Biden: Odstúpim z kandidatúry, len ak mi to povie 'Lord Všemohúci'. Prezident dostal covid

18.07.2024 07:14

Bidenove vyhlásenia prichádzajú uprostred rastúcich výziev od demokratov, aby stiahol svoju kandidatúru na znovuzvolenie.