Založ si blog

Nech si len slovenský národ zakazujte omše koľko len chce. . . ale nech nečaká, že sa bude mať ešte niekedy dobre

Slovenský národ prešiel v dejinách mnohými skúškami: pádom Veľkej Moravy, mongolskou inváziou, tureckým vpádom, maďarizáciou, prehnali sa tu Napoleonove vojská aj Hitlerove divízie, štyridsať rokov sme boli v pazúroch červeného komunistického draka.

Vždy sme obstáli… ale vždy sme sa v týchto časoch utiekali k Bohu, k Pánovi Ježišovi, či Panne Márii Sedembolestnej – Patrónke Slovenska.

Zrazu sme sa začali zobúdzať do nového Slovenska – bezbožnej krajiny plnej rúhajúcich sa ľudí, posmievačikov, pre ktorých je Boh – áno TEN Boh, ku ktorému sa utiekali naši predkovia tisíc rokov – len komixovou figúrkou, či postavou z legiend a mýtov. Všetko je vymyslené, všetko je falošné, všetci naši predkovia boli na hlavu… zadubení stredovekí hlupáci, ktorí robotovali na poliach maďarským pánom a nič v živote nedokázali.

A tak si náš vynovený a zmodernizovaný národ hovie v tých svojich predstavách novonadobudnutej dokonalosti a úžasnosti. My nie sme ako tí pred nami, my sme MÚDRI. Žiaden Boh neexistuje, veď veda by nám ho už dávno ukázala, už dávno by nám dala dôkaz božej existencie, keby Ten existoval… Žije tu ešte zopár podivínov, čo berú hodiny náboženstva vážnejšie, ako by sa mali, ale no čo… nech si sedia v tých svojich kostolíkoch a nech nám dajú pokoj (hlavne, nech nám ponechajú nedotknuté naše právo na potrat!!!), my ich nepotrebujeme.

 

MY BOHA NEPOTREBUJEME. MY MÁME TECHNOLÓGIE A VEDU.

 

A teraz prišla korona. Čo slovenský národ urobí? Veda mu povie. A aj povedala – noste rúška, zatvárajte sa doma, nerozprávajte sa, nenavštevujte sa, nechoďte do práce, zakážte podujatia, zakážte omše a korona sama zmizne… alebo vám vyrobíme vakcínu, za ktorú si, mimochodom, pekne priplatíte.

 

Sme necelé tri mesiace pred koncom pamätného roka 2020 a pred začiatkom ešte pamätnejšieho roka 2021.

Veda sklamala, o tom už nikto nepochybuje, aj keď páni novinári sa ešte stále tvária nedotknuteľne. Namiesto proklamovaného „lepšieho sveta“ nám na dvere klopú chudoba, občianske nepokoje, v niektorých krajinách to vypadá na starú dobrú revolúciu (VIVE LA FRANCE!).

 

Možno máme poslednú možnosť prijať radu starých materí a obrátiť sa znova k Bohu. Obrátiť sa, otvoriť kostoly, a vložiť nádej do Kristových rúk. Naši predkovia verili, že to Pán Ježiš a Panna Mária ich zachránili od moru, Mongolov aj Turkov, preto na každom viditeľnejšom chodníčku stojí nejaká malá kaplnka, preto sú v centrách miest popri komunistických pamätníkoch tiež morové stĺpy so svätou Pannou týčiacou sa nad námestiami.

Alebo máme aj druhú možnosť: nechať kostoly zatvorené a naďalej si hovieť v hriechoch… ale v takom prípade nečakaj, slovenský národ, že sa ešte niekedy budeš mať dobre.

Nebudeš. Kým sa neobrátiš.

Dovtedy nebudeš – hoc by ťa to aj malo bolieť.

 

 

Môžete začať diskutovať…

Čo hovorí kartička „Epidémia“ z kartovej hry „Illuminati“ (1995) ?

26.11.2021

Kedysi sa o kartovej hre s názvom „Illuminati“ hovorilo veľmi veľa – a to zvlášť v súvislosti s veľmi podivnou kartou (v celej sade ich je asi 400), ktorá akoby poukazovala na teroristické útoky z 11. septembra 2001, pričom… kartová hra dokázateľne pochádza z pred roka 1996. Všetkých 400 kariet z hry je mimoriadne bizarných. Cítiť z nich nielen zlo a škodoradosť, [...]

K pamiatke dňa invázie do Československa z roku 1968 – zasväťme Rusko!

21.08.2021

Dnes je to po prvý krát, čo si Slovenská republika oficiálne pripomína inváziu spojeneckých vojsk Varšavskej zmluvy do Československa takzvaným pamätným dňom. Invázia bola reakciou na takzvanú „Pražskú jar“ vedenú Alexandrom Dubčekom a vypukla v noci z 20. na 21. augusta 1968, kedy vojská piatich krajín na čele so ZSSR obsadili kľúčové body po celom [...]

Tresty pre najbezbožnejšiu generáciu budú príšerné

16.04.2021

Tento blog vediem už od roku 2014 a som Pravde vďačný za príležitosť, ktorú mi poskytla, aj keď si uvedomujem, že nepatrím k jej preferovanému prúdu. To ale vôbec nevadí. Na tomto blogu som sa vždy snažil poukázať, že v katolíckom svete existujú vzájomne sa doplňujúce proroctvá, ktoré nám poodkrývajú budúcnosť – Boh svojim verným vždy vyjaví svoje zámery, [...]

rusko mobilizácia moskva polícia

Moskovskí policajti údajne zbili a znásilnili protivojnového aktivistu

27.09.2022 14:52

Arťom Kamardin sa mal hanlivo vyjadriť o samozvaných republikách vyhlásených proruskými separatistami na Ukrajine.

hurikán ian kajmanské ostrovy

Hurikán Ian dorazil na Kubu a smeruje na Floridu

27.09.2022 13:42

Vietor dosiahol rýchlosť až 205 kilometrov za hodinu.

Zuzana Čaputová

Najdôveryhodnejšou političkou je Čaputová, Matovičovi nedôveruje takmer 70 percent

27.09.2022 13:20

Za prezidentkou, ktorej dôveruje viac ako 43 percent respondentov, sa umiestnili Peter Pellegrini a Robert Fico.

Ján Horecký

Premiér ponúkol prezidentke na post ministra školstva Jána Horeckého

27.09.2022 11:54

Riadením rezortu je nateraz dočasne poverený premiér.