Založ si blog

Nech si len slovenský národ zakazujte omše koľko len chce. . . ale nech nečaká, že sa bude mať ešte niekedy dobre

Slovenský národ prešiel v dejinách mnohými skúškami: pádom Veľkej Moravy, mongolskou inváziou, tureckým vpádom, maďarizáciou, prehnali sa tu Napoleonove vojská aj Hitlerove divízie, štyridsať rokov sme boli v pazúroch červeného komunistického draka.

Vždy sme obstáli… ale vždy sme sa v týchto časoch utiekali k Bohu, k Pánovi Ježišovi, či Panne Márii Sedembolestnej – Patrónke Slovenska.

Zrazu sme sa začali zobúdzať do nového Slovenska – bezbožnej krajiny plnej rúhajúcich sa ľudí, posmievačikov, pre ktorých je Boh – áno TEN Boh, ku ktorému sa utiekali naši predkovia tisíc rokov – len komixovou figúrkou, či postavou z legiend a mýtov. Všetko je vymyslené, všetko je falošné, všetci naši predkovia boli na hlavu… zadubení stredovekí hlupáci, ktorí robotovali na poliach maďarským pánom a nič v živote nedokázali.

A tak si náš vynovený a zmodernizovaný národ hovie v tých svojich predstavách novonadobudnutej dokonalosti a úžasnosti. My nie sme ako tí pred nami, my sme MÚDRI. Žiaden Boh neexistuje, veď veda by nám ho už dávno ukázala, už dávno by nám dala dôkaz božej existencie, keby Ten existoval… Žije tu ešte zopár podivínov, čo berú hodiny náboženstva vážnejšie, ako by sa mali, ale no čo… nech si sedia v tých svojich kostolíkoch a nech nám dajú pokoj (hlavne, nech nám ponechajú nedotknuté naše právo na potrat!!!), my ich nepotrebujeme.

 

MY BOHA NEPOTREBUJEME. MY MÁME TECHNOLÓGIE A VEDU.

 

A teraz prišla korona. Čo slovenský národ urobí? Veda mu povie. A aj povedala – noste rúška, zatvárajte sa doma, nerozprávajte sa, nenavštevujte sa, nechoďte do práce, zakážte podujatia, zakážte omše a korona sama zmizne… alebo vám vyrobíme vakcínu, za ktorú si, mimochodom, pekne priplatíte.

 

Sme necelé tri mesiace pred koncom pamätného roka 2020 a pred začiatkom ešte pamätnejšieho roka 2021.

Veda sklamala, o tom už nikto nepochybuje, aj keď páni novinári sa ešte stále tvária nedotknuteľne. Namiesto proklamovaného „lepšieho sveta“ nám na dvere klopú chudoba, občianske nepokoje, v niektorých krajinách to vypadá na starú dobrú revolúciu (VIVE LA FRANCE!).

 

Možno máme poslednú možnosť prijať radu starých materí a obrátiť sa znova k Bohu. Obrátiť sa, otvoriť kostoly, a vložiť nádej do Kristových rúk. Naši predkovia verili, že to Pán Ježiš a Panna Mária ich zachránili od moru, Mongolov aj Turkov, preto na každom viditeľnejšom chodníčku stojí nejaká malá kaplnka, preto sú v centrách miest popri komunistických pamätníkoch tiež morové stĺpy so svätou Pannou týčiacou sa nad námestiami.

Alebo máme aj druhú možnosť: nechať kostoly zatvorené a naďalej si hovieť v hriechoch… ale v takom prípade nečakaj, slovenský národ, že sa ešte niekedy budeš mať dobre.

Nebudeš. Kým sa neobrátiš.

Dovtedy nebudeš – hoc by ťa to aj malo bolieť.

 

 

Môžete začať diskutovať…

K pamiatke dňa invázie do Československa z roku 1968 – zasväťme Rusko!

21.08.2021

Dnes je to po prvý krát, čo si Slovenská republika oficiálne pripomína inváziu spojeneckých vojsk Varšavskej zmluvy do Československa takzvaným pamätným dňom. Invázia bola reakciou na takzvanú „Pražskú jar“ vedenú Alexandrom Dubčekom a vypukla v noci z 20. na 21. augusta 1968, kedy vojská piatich krajín na čele so ZSSR obsadili kľúčové body po celom [...]

Tresty pre najbezbožnejšiu generáciu budú príšerné

16.04.2021

Tento blog vediem už od roku 2014 a som Pravde vďačný za príležitosť, ktorú mi poskytla, aj keď si uvedomujem, že nepatrím k jej preferovanému prúdu. To ale vôbec nevadí. Na tomto blogu som sa vždy snažil poukázať, že v katolíckom svete existujú vzájomne sa doplňujúce proroctvá, ktoré nám poodkrývajú budúcnosť – Boh svojim verným vždy vyjaví svoje zámery, [...]

Slovensko: prepadávajúca sa krajina, kde tento rok ešte nebolo verejnej omše

09.03.2021

V podstate presne pred rokom som na tomto blogu uverejnil článok s názvom Temné proroctvo o zavretých kostoloch z roku 1880 (apríl 2020). Proroctvo je z knihy „Catholic Prophecy“ od Yvesa Duponta, ktoré hovorí, že keď Francúzsko „prestane vykonávať verejné omše… vtedy sa udeje veľká pohroma.“ Sestra Marianne (1880) Tak dlho, ako budú verejné modlitby [...]

Ekvádor, sopka Cotopaxi

Lavína na sopke Chimborazo zabila najmenej štyroch horolezcov

25.10.2021 06:46

Pri páde lavíny na zasneženej andskej sopke v Ekvádore utrpeli zranenia aj piati ďalší ľudia.

dušičky, sviatok všetkých svätých

Desať okresov je v čiernej farbe. Na Dušičky nebude cestovanie obmedzené

25.10.2021 06:40

Aj keď je desať okresov v čiernej farbe, pohyb v nich nebude obmedzený. Na to by bol potrebný núdzový stav, na čo nie je politická vôľa.

Pfizer/BioNTech vakcína ampulky

ONLINE: WHO chce mať zaočkovaných najmenej 40 % ľudí

25.10.2021 06:10, aktualizované: 07:47

Cieľ Svetovej zdravotníckej organizácie je do konca roka mať v každej krajine sveta zaočkovaných najmenej 40 percent obyvateľov.

08Afgan-4x

Heger: Ďalších Afgancov už neberieme

25.10.2021 05:00

Slovensku sa po nástupe Talibanu v Afganistane podarilo dostať z krajiny niekoľko desiatok ľudí. V tejto forme pomoci však nebude pokračovať.