Založ si blog

Technológie a evolučná teória: kruté božstvo a krvilačné náboženstvo

 

Nebudeš mať iných bohov, aby si sa im klaňal.

 

Slovenský národ opojený novými technológiami a všeozrejmujúcou darwinovou evolučnou teóriou (teóriou!), zriekol sa svojho Boha a svojho náboženstva, ku ktorým sa verne utiekal od príchodu istých bratov zo Solúna. Z technológií si namiesto toho urobil nové božstvo do ktorého vložil všetku svoju nádej a z Darwinovej teórie si urobil nové náboženstvo, do ktorého vložil všetku svoju vieru.

Slováci už prestali veriť, že sú božie deti a namiesto toho sa hrdo hlásia za potomkov potkanov a opíc, aj sa chovajúc ako zvieratá ešte aj dnes. Ako sa však dokázalo samo od seba stvoriť všetko z ničoho a živé z neživého o to sa nikdy moc nezaujímali. Hlavne, že už nemusia počúvať farárkov v kostole a katechétky na hodinách náboženstva.

Veď prijali náboženstvo vrahov a tyranov, ktorí si svoje veľkolepé plány na vyhladzovanie celých národov prebrali práve od Darwina – silnejší zničí slabšieho, tak to v prírode proste chodí. Toto ospravedlní všetko, každý podlý čin, každý zločin proti ľudskosti.

Áno, iste, v tomto momente budú posmievačikovia prstom ukazovať na kresťanov a hovoriť čosi o čarodejniciach a indiánoch. Lenže Kristus svojim učeníkom nepovedal, choďte do celého sveta a zabíjajte, ale choďte do celého sveta a ohlasujte. Kresťania chceli (a chcú) život večný pre každého, nie smrť pre každého. Naproti tomu Darwinovi bigotní fanatici vraždili z účelu. Im bolo jedno, či je človek dobrý a či zlý, veľký a či malý, muž, žena a či dieťa. Si Žid? Máš smolu. Silnejší zničí slabšieho, tak to v prírode proste chodí. Odmietaš komunistickú ideológiu? Máš smolu. Tak to proste chodí.

 

A toto stále trvá, len sa zmenila forma. Dnes už nemáme vyhladzovacie tábory, či gulagy (to je moc nápadné), no máme… potratárske kliniky. Žena nechce svoje dieťa? (pardon, mal by som povedať „fetus“). Máme riešenie. Tak to – podľa uctievačov darwinvoského náboženstva – v prírode proste chodí. Áno, sme zvieratá zo zvierat, tak sa aj chováme ako zvieratá – ako divé besnotou nakazené šelmy, ktorým už nie je nič sväté. A Záborská nech niekam radšej ťahá, len nech už neotravuje, babka jedna.

Naše náboženstvo nám to povoľuje, naši veľkňazi – vedci –nám to nezakázali, dokonca nám to odporúčajú.

Iste, aj teraz máme jedného vedca, ktorý vypol celú krajinu a nikto mu nič nemôže. Veď je „vedec.“

 

Božstvo Slovákov

Technológie sa stali novým božstvom nášho národa, ktoré vypudilo onoho starého a nudného Boha, ktorý stále len niečo prikazoval a zakazoval (nezabiješ…). Veď ako povedal sám veľký (komunista) Gagarin, keď sa vrátil z vesmíru: bol som tam hore a Boha som nevidel. Technológie sú fajn: všetky tie plejstejšníky, ifoníky, audinky (otrasné autá, mimochodom), hlúposti a kravinky.

Áno, technológie sú vskutku štedrým bohom (a autor uznáva, že má vďaka nim celkom pevný chrup!).

Technológie sú však v skutočnosti strašným božstvom – už zničili celé dve generácie ľudí. Aby nezničili aj tú tretiu, ktorá v nich najviac verila. Aby sa z malého roztomilého strážneho šteniatka nestala divoká posadnutá šelma, ktorá bude ničiť a trhať všetko, čo sa dostane pod jej mechanické laby, všetko, čo sa dostane do jej precízne vybrúsených železných zubov!

Áno, slovenský národ – vypudil si Boha a klaniaš sa šelme. Odhodil si pravé náboženstvo svätcov a učiteľov vlastného písma a prijal si falošné náboženstvo vrahov a tyranov. Prestal si sa modliť a začal si vykonávať potraty.

Zamysli sa nad sebou.

Skutočný Boh sa na toto už dlho dívať nebude.

Čo hovorí kartička „Epidémia“ z kartovej hry „Illuminati“ (1995) ?

26.11.2021

Kedysi sa o kartovej hre s názvom „Illuminati“ hovorilo veľmi veľa – a to zvlášť v súvislosti s veľmi podivnou kartou (v celej sade ich je asi 400), ktorá akoby poukazovala na teroristické útoky z 11. septembra 2001, pričom… kartová hra dokázateľne pochádza z pred roka 1996. Všetkých 400 kariet z hry je mimoriadne bizarných. Cítiť z nich nielen zlo a škodoradosť, [...]

K pamiatke dňa invázie do Československa z roku 1968 – zasväťme Rusko!

21.08.2021

Dnes je to po prvý krát, čo si Slovenská republika oficiálne pripomína inváziu spojeneckých vojsk Varšavskej zmluvy do Československa takzvaným pamätným dňom. Invázia bola reakciou na takzvanú „Pražskú jar“ vedenú Alexandrom Dubčekom a vypukla v noci z 20. na 21. augusta 1968, kedy vojská piatich krajín na čele so ZSSR obsadili kľúčové body po celom [...]

Tresty pre najbezbožnejšiu generáciu budú príšerné

16.04.2021

Tento blog vediem už od roku 2014 a som Pravde vďačný za príležitosť, ktorú mi poskytla, aj keď si uvedomujem, že nepatrím k jej preferovanému prúdu. To ale vôbec nevadí. Na tomto blogu som sa vždy snažil poukázať, že v katolíckom svete existujú vzájomne sa doplňujúce proroctvá, ktoré nám poodkrývajú budúcnosť – Boh svojim verným vždy vyjaví svoje zámery, [...]

voľby

V nadchádzajúcich voľbách môžu občania voliť len v mieste trvalého pobytu

27.09.2022 15:26

Hlasuje sa osobne, zastúpenie inou osobou nie je prípustné.

tabák, cigáníková,

Prijali trestné oznámenie v prípade bitky poslankýň Bittó-Cigánikovej a Tabák

27.09.2022 15:11

K fyzickej potýčke poslankýň došlo 23. septembra v bratislavskom podniku.

rusko mobilizácia moskva polícia

Moskovskí policajti údajne zbili a znásilnili protivojnového aktivistu

27.09.2022 14:52

Arťom Kamardin sa mal hanlivo vyjadriť o samozvaných republikách vyhlásených proruskými separatistami na Ukrajine.

hurikán ian kajmanské ostrovy

Hurikán Ian dorazil na Kubu a smeruje na Floridu

27.09.2022 13:42

Vietor dosiahol rýchlosť až 205 kilometrov za hodinu.