Založ si blog

Technológie a evolučná teória: kruté božstvo a krvilačné náboženstvo

 

Nebudeš mať iných bohov, aby si sa im klaňal.

 

Slovenský národ opojený novými technológiami a všeozrejmujúcou darwinovou evolučnou teóriou (teóriou!), zriekol sa svojho Boha a svojho náboženstva, ku ktorým sa verne utiekal od príchodu istých bratov zo Solúna. Z technológií si namiesto toho urobil nové božstvo do ktorého vložil všetku svoju nádej a z Darwinovej teórie si urobil nové náboženstvo, do ktorého vložil všetku svoju vieru.

Slováci už prestali veriť, že sú božie deti a namiesto toho sa hrdo hlásia za potomkov potkanov a opíc, aj sa chovajúc ako zvieratá ešte aj dnes. Ako sa však dokázalo samo od seba stvoriť všetko z ničoho a živé z neživého o to sa nikdy moc nezaujímali. Hlavne, že už nemusia počúvať farárkov v kostole a katechétky na hodinách náboženstva.

Veď prijali náboženstvo vrahov a tyranov, ktorí si svoje veľkolepé plány na vyhladzovanie celých národov prebrali práve od Darwina – silnejší zničí slabšieho, tak to v prírode proste chodí. Toto ospravedlní všetko, každý podlý čin, každý zločin proti ľudskosti.

Áno, iste, v tomto momente budú posmievačikovia prstom ukazovať na kresťanov a hovoriť čosi o čarodejniciach a indiánoch. Lenže Kristus svojim učeníkom nepovedal, choďte do celého sveta a zabíjajte, ale choďte do celého sveta a ohlasujte. Kresťania chceli (a chcú) život večný pre každého, nie smrť pre každého. Naproti tomu Darwinovi bigotní fanatici vraždili z účelu. Im bolo jedno, či je človek dobrý a či zlý, veľký a či malý, muž, žena a či dieťa. Si Žid? Máš smolu. Silnejší zničí slabšieho, tak to v prírode proste chodí. Odmietaš komunistickú ideológiu? Máš smolu. Tak to proste chodí.

 

A toto stále trvá, len sa zmenila forma. Dnes už nemáme vyhladzovacie tábory, či gulagy (to je moc nápadné), no máme… potratárske kliniky. Žena nechce svoje dieťa? (pardon, mal by som povedať „fetus“). Máme riešenie. Tak to – podľa uctievačov darwinvoského náboženstva – v prírode proste chodí. Áno, sme zvieratá zo zvierat, tak sa aj chováme ako zvieratá – ako divé besnotou nakazené šelmy, ktorým už nie je nič sväté. A Záborská nech niekam radšej ťahá, len nech už neotravuje, babka jedna.

Naše náboženstvo nám to povoľuje, naši veľkňazi – vedci –nám to nezakázali, dokonca nám to odporúčajú.

Iste, aj teraz máme jedného vedca, ktorý vypol celú krajinu a nikto mu nič nemôže. Veď je „vedec.“

 

Božstvo Slovákov

Technológie sa stali novým božstvom nášho národa, ktoré vypudilo onoho starého a nudného Boha, ktorý stále len niečo prikazoval a zakazoval (nezabiješ…). Veď ako povedal sám veľký (komunista) Gagarin, keď sa vrátil z vesmíru: bol som tam hore a Boha som nevidel. Technológie sú fajn: všetky tie plejstejšníky, ifoníky, audinky (otrasné autá, mimochodom), hlúposti a kravinky.

Áno, technológie sú vskutku štedrým bohom (a autor uznáva, že má vďaka nim celkom pevný chrup!).

Technológie sú však v skutočnosti strašným božstvom – už zničili celé dve generácie ľudí. Aby nezničili aj tú tretiu, ktorá v nich najviac verila. Aby sa z malého roztomilého strážneho šteniatka nestala divoká posadnutá šelma, ktorá bude ničiť a trhať všetko, čo sa dostane pod jej mechanické laby, všetko, čo sa dostane do jej precízne vybrúsených železných zubov!

Áno, slovenský národ – vypudil si Boha a klaniaš sa šelme. Odhodil si pravé náboženstvo svätcov a učiteľov vlastného písma a prijal si falošné náboženstvo vrahov a tyranov. Prestal si sa modliť a začal si vykonávať potraty.

Zamysli sa nad sebou.

Skutočný Boh sa na toto už dlho dívať nebude.

A čo ak je monarchia skutočne odpoveďou na dnešnú krízu?

10.12.2022

Tento týždeň prebehla médiami nečakaná správa – v Nemecku sa chystal štátny prevrat. Tí, čo boli doň zapletení, chceli zhodiť demokraciu a nahradiť ju … monarchiou. Nie nejakým socialistickým „rajom“, ale starou (dobrou) monarchiou. Na 21. storočie ide o vskutku revolučnú myšlienku – vrátiť sa defacto späť do časov pred 1. svetovou vojnou, kedy vládol Nemecku [...]

Temné sily sa obracajú proti Veľkej Británii

27.10.2022

Úmrtie kráľovnej Alžbety II. bola už druhá veľká strata Británie v priebehu len niekoľkých mesiacov. Totižto len v minulom roku zomrel… James Bond. Áno, presne tak. Nezomrel doterajší predstaviteľ Jamesa Bonda – Daniel Craig – ale priamo sám agent 007 a to na konci poslednej bondovky s jemne zavádzajúcim názvom „Nie je čas zomrieť“, keď sa nechal, čoby [...]

Čo hovorí kartička „Epidémia“ z kartovej hry „Illuminati“ (1995) ?

26.11.2021

Kedysi sa o kartovej hre s názvom „Illuminati“ hovorilo veľmi veľa – a to zvlášť v súvislosti s veľmi podivnou kartou (v celej sade ich je asi 400), ktorá akoby poukazovala na teroristické útoky z 11. septembra 2001, pričom… kartová hra dokázateľne pochádza z pred roka 1996. Všetkých 400 kariet z hry je mimoriadne bizarných. Cítiť z nich nielen zlo a škodoradosť, [...]

zelenskyj

Zelenskyj: Ukrajina potrebuje rýchlejšie dodávky zbraní

29.01.2023 21:55

Zelenskyj sa tiež vyjadril k účasti Ruska na olympijských hrách v Paríži v roku 2024.

Erdogan

Turecko by podľa Erdogana mohlo schváliť vstup do NATO pre Fínsko bez Švédska

29.01.2023 20:26

Turecko minulý týždeň odložilo na neurčito nové kolo rokovaní so Švédskom a Fínskom o schválení ich vstupu do Severoatlantickej aliancie.

273160688 1294091934388485 8413840614404756137 n

V noci môže byť do -15 stupňov, cez deň sa očakáva výrazné sneženie i vietor

29.01.2023 20:03

V pondelok môže silnejšie zafúkať na horách, ako aj na juhozápade Slovenska.

Eduard Heger, Richard Sulík, Boris Kollár

O dátume predčasných volieb sa má rozhodnúť v utorok. Kto chce skorší termín a komu vyhovuje až september?

29.01.2023 18:18

Boris Kollár a aj strana SaS už ale pripustili, že by mohli podporiť aj júnový termín. Prečo sa ponáhľať a aký je naopak argument na oddialenie predčasných volieb?

Matej Gavlák

POZRITE TIEŽ: matejgavlak.eu/

Štatistiky blogu

Počet článkov: 81
Celková čítanosť: 529214x
Priemerná čítanosť článkov: 6534x

Autor blogu

Kategórie